You need to enable JavaScript to run this app.

2021 - současnost

AURES Holdings, a.s.

Jak v AAA Auto uzavírají dvojnásob pojištění v porovnání s konkurencí díky Verzuz.

Verzuz preview

O klientovi:

Společnost AAA Auto zná každý. Přinejmenším každý natrefil na jimi nabízené vozy, když hledal auto pro sebe nebo svoji rodinu. Cílem AAA Auto vždy bylo zajistit zákazníkovi kompletní servis, nikoli být jenom prostředníkem při koupi vozu.

Challenge:

AAA Auto v podstatě neustále řeší, jak interně zlepšovat procesy, nabízet větší penzum služeb a v takové kvalitě, že zákazník bude obsloužen kompletně přímo u koupě vozu. Jedním z důležitých produktů, bez kterého zákazník v novém autě z autobazaru odjet nemůže, je pojištění. Jak ale zařídit komplexní nabídku a srovnání pojištění, aniž by musel prodejce chodit do systémů všech pojišťoven na trhu a desítky minut porovnávat, co které pojištění obsahuje a kolik stojí peněz?

Naše řešení:

Klíčovým parametrem, který v AAA Auto sledují, je čas zaměstnance trávený výpočtem ceny pojištění. Možnosti, které v AAA Auto měli, byly tři. Základní variantou je chodit do systémů jednotlivých pojišťoven a počítat pojištění u každé pojišťovny separátně. Představte si přepisovat všechny parametry prodávaného vozu do několika nástrojů pojišťoven. Každý nástroj vytváří kalkulaci z jiných parametrů a každý taky působí naprosto jinak.

Verzuz preview

Druhou možností bylo vyvinout si vlastní srovnávač pojištění, napojit se na APIs českých pojišťoven a následně neustále sledovat, jak jsou APIs dostupná. A za rok tuto činnost replikovat do zahraničí. A za další rok do další země.

Verzuz preview

No a třetí možností bylo využít Verzuz, nemuset denně hlídat změny na straně pojišťoven, implementovat jej přímo do svého ERP a mít tak stejnou efektivitu sjednání jako v případě vlastního řešení, ale navíc ušetřit miliony korun a měsíce času v implementační fázi. A v případě expanze do zahraničí pouze zreplikovat pokyn a spustit zahraniční srovnávač.

Features

01

Ready-to-copy řešení srovnávače pojištění pro různé segmenty (B2B, B2C nebo API řešení pro vlastní software)

Verzuz preview

02

API implementované v plné šíři do procesu prodeje vozidel a CRM klienta

Verzuz preview

03

Po otestování MVP bylo rozšířeno o Slovenský trh a byly napojeny slovenské pojišťovny

Verzuz preview

04

Proaktivní automatizovaný retenční modul

Verzuz preview

05

Infrastruktura psaná v .NET, Angular JS (16.1.3) a postavená nad AWS

Verzuz preview

Získejte přístup k APIs
všech pojišťoven Ikona zámek

  • checkmark

    Přístup k 12 APIs českých, slovenských a polských pojišťoven

  • checkmark

    Přístup k DEMO účtu Verzuz

  • checkmark

    Péči client-success manažerů Verzuz

Něco je špatně a kontakt se neodeslal.